7,004
edits
Line 31: | Line 31: | ||
| {{sho}} | | {{sho}} | ||
| style="text-align:center;"|<ref name="PrestoYear19"/> | | style="text-align:center;"|<ref name="PrestoYear19"/> | ||
|- | |||
! scope="row" rowspan="1"| International Classical Music Awards (ICMA) | |||
| style="text-align:center;"|{{date|2019}} | |||
| | |||
| [[Ombra mai fu – Francesco Cavalli – Opera Arias]] | |||
| {{nom}} | |||
| style="text-align:center;"|<ref name="ICMA19"/> | |||
|} | |} | ||